Tygrysi Skok Towarzystw Biznesowych

Ruszamy!

Oficjalnie, uroczyście i dumnie ogłaszamy akcję TYGRYSI SKOK 2.0! Ruszamy 2 października i przez miesiąc chcemy zadziałać cuda!

Cel akcji

Celem akcji jest zwiększenie Waszej satysfakcji z obecności w Towarzystwach Biznesowych oraz sprawienie, aby w jak najkrótszym czasie doprowadzić do najlepszego zwrotu z inwestycji, w obszarze relacji i finansów. Tygrysi Skok ma 4 cele, w tym jeden najważniejszy:

- Odbycie jak największej ilości spotkań 1:1
- Zaproszenie największej ilości gości na śniadania TB
- Przekazanie jak największej ilości rekomendacji

- Podwojenie liczby Członków Towarzystw Biznesowych

Dzięki spotkaniom 1:1 możliwe będzie wystawienie większej ilości wartościowych rekomendacji. Zapraszanie gości na śniadania przełoży się na kolejne spotkania 1:1, a te na rekomendacje.

Skaczemy grupowo

Każdy z tych celów będzie mierzony w odniesieniu do całej grupy. Wskaźniki będą publikowane co tydzień na Facebooku, a zwycięskie Towarzystwo Biznesowe zostanie uhonorowane 10 listopada podczas Nocy Wolności.

Pochwal się!

Zachęcamy do chwalenia się swoją aktywnością biznesową w mediach społecznościowych. Wystarczy opublikować zdjęcie podczas śniadania biznesowego czy spotkania 1 na 1 na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie. Nie zapomnij dodać hashtag #tygrysiskok.

Nie tylko dla Członków!

Jeśli nie jesteś Członkiem Towarzystw Biznesowych, nie obawiaj się! Ty też możesz dołączyć do naszej akcji!

Zachęcamy do kontaktu z Koordynatorem Regionalnym, by zapisać się na najbliższe spotkanie networkingowe w Twoim mieście.

Zaproś swoich znajomych!

Spotkaj się z innymi przedsiębiorcami!

Zacznij wystawiać i otrzymywać cenne rekomendacje!

Z Tobą możemy osiągnąć więcej!

Aby cała akcja mogła się udać, niezbędna jest Wasza pomoc i zaangażowanie!