Tygrysi Skok Towarzystw Biznesowych

Ruszamy!

Oficjalnie, uroczyście i dumnie ogłaszamy akcję TYGRYSI SKOK! Ruszamy 14.03.2017 i przez miesiąc (do 14.04.2017) chcemy zadziałać cuda!

Cel akcji

Celem akcji jest zwiększenie Waszej satysfakcji z obecności w Towarzystwach Biznesowych oraz sprawienie, aby w jak najkrótszym czasie doprowadzić do najlepszego zwrotu z inwestycji, w obszarze relacji i finansów. Tygrysi Skok ma 2 główne cele:

1. Odbycie jak największej ilości spotkań 1:1
  2. Zaproszenie największej ilości gości na śniadania TB

Dzięki spotkaniom 1:1 możliwe będzie wystawienie większej ilości wartościowych rekomendacji. Zapraszanie gości na śniadania przełoży się na kolejne spotkania 1:1, a te na rekomendacje.

Pochwal się!

Każdy z tych celów mierzony będzie zarówno indywidualnie (osoba, która będzie przodownikiem danej kategorii zostanie wyróżniona, podczas Gali Urodzinowej Towarzystw Biznesowych 22.04.2017), jak i grupowo – chcemy pochwalić się sukcesami najprężniej działającej grupy!

Social Media

Mamy też coś dla „przecinaków internetowych”! Osoba, która w czasie trwania akcji (14.03.-14.04) będzie najbardziej aktywną w Social Mediach również zostanie doceniona! Wystarczy, że umieścisz na Facebooku, Twitterze i Instagramie jak najwięcej postów, gdy prowadzisz networking, jesteś na śniadaniu lub wieczorze TB lub realizujesz biznes życia ;) Wszystkie posty powinny być publiczne dostępne i opatrzone hashtagiem #tygrysiskok.

Jeśli nie jesteś Członkiem Towarzystw Biznesowych, nie obawiaj się! Ty też możesz dołączyć do naszej akcji!

Zachęcamy do kontaktu z Koordynatorem Regionalnym, by zapisać się na najbliższe spotkanie networkingowe w Twoim mieście.

Zaproś swoich znajomych!

Spotkaj się z innymi przedsiębiorcami!

Zacznij wystawiać i otrzymywać cenne rekomendacje!

Z Tobą możemy osiągnąć więcej!

Aby cała akcja mogła się udać, niezbędna jest Wasza pomoc i zaangażowanie!