Sztuka wystąpień publicznych [Wieczory Towarzystw Biznesowych]

Partnerzy wydarzenia:

Tematem Wieczoru będzie:

Sztuka wystąpień publicznych. Po co mi pasja?

Eksperci z Kancelarii Prawnej Ecovis Milczarek i Wspólnicy przedstawią temat:

Ochrona wizerunku osoby prywatnej

WIECZORY TOWARZYSTW BIZNESOWYCH to:

1. idealne miejsce dla przedsiębiorców, menedżerów i przedstawicieli wolnych zawodów, którzy pragną rozwijać swój biznes i chcą budować sieć wartościowych kontaktów;

2. ciekawe szkolenia i prelekcje w wykonaniu inspirujących Gości;

3. solidna porcja wiedzy serwowanej przez połączone siły ekspertów z firmy Ecovis System Rewident oraz Kancelarii Prawnej Ecovis Milczarek i Wspólnicy;

4. okazja do wymiany biznesowych doświadczeń;

5. czas spędzony w dobrym Towarzystwie;

6. spotkania raz w miesiącu;

7. alternatywa dla śniadań biznesowych

Dzięki współpracy z firmą Ecovis System Rewident i Kancelarią Prawną Ecovis Milczarek i Wspólnicy, możemy zaproponować Państwu dodatkową wartość wyniesioną ze spotkania.

Eksperci obu firm dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas dodatkowych prelekcji na wieczorach TB.

Na czym polega ochrona wizerunku osoby prywatnej?

To zagadnienie przedstawią eksperci z Kancelarii Prawnej Ecovis Milczarek i Wspólnicy podczas prelekcji:

Ochrona wizerunku osoby prywatnej

Gość specjalny:

Ksawery Szlenkier

Trener aktorstwa i sztuki mówienia, aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, pedagog. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Występował w teatrach Nowym i im. St. Jaracza w Łodzi, Scena Prezentacje i Narodowym w Warszawie.

Łączy doświadczenie artystyczne z pasją do przekazywania wiedzy. Mówi: "aktorstwo daje mi frajdę, ale rozwijanie umiejętności innych ludzi - satysfakcję".

Spośród jego ról filmowych i telewizyjnych wymienić można role Otta w "Ambassadzie" w reżyserii Juliusza Machulskiego, Krzysztofa w kultowym "Czasie honoru" czy Janusza Wieczorka w "Krwi z krwi".

Czy można nauczyć się sztuki wystąpień publicznych?

Odpowiedź na to pytanie poznamy podczas prezentacji Gościa specjalnego, Ksawerego Szlenkiera, zatytułowanej:

Sztuka wystąpień publicznych. Po co mi pasja?

Kogo zapraszamy

Wieczory dedykowane są przedsiębiorcom, menadżerom, przedstawicielom wolnych

zawodów - zarówno naszym Członkom, sympatykom, jak i zupełnie nowym osobom,

które dopiero zamierzają rozpocząć swoją przygodę z biznesem. Podczas spotkań nie

obowiązuje wyłączność branżowa.

Przebieg spotkania:

1. Kuluary

2. Sesja szkoleniowa z najlepszymi trenerami i ekspertami biznesu -

prezentacja unikatowej wiedzy, która umożliwia wzrost kompetencji i poprawę

jakości pracy!

3. Sesja networkingowa - autoprezentacje, nawiązywanie nowych kontaktów

biznesowych, wymiana rekomendacji

4. Kuluary

Forma spotkania

Bankiet

Dress code

Biznesowy swobodny (business casual)

Czas i miejsce

Termin kolejnego Wieczoru to 6 grudnia 2017 r., godz. 18:00.

Restauracja Batida ul. Marszałkowska 53 (Plac Konstytucji na rogu z Koszykową obok Burger King)

Cena:

100 zł netto - Bilet dla osób posiadających abonament wieczorowy lub śniadaniowy

100 zł netto - Promocyjny bilet na pierwsze wejście na Wieczór Towarzystwa Biznesowego Warszawskiego

169 zł netto - Bilet dla osób bez abonamentu członkowskiego

Pytania? Wątpliwości?