Spotkanie Otwarte we Wrocławiu

Towarzystwo Biznesowe Wrocławskie ma zaszczyt zaprosić

na Spotkanie Otwarte dla przedsiębiorców!

Gościem specjalnym spotkania będzie Robert Tarantowicz, Prezes Towarzystwa Biznesowego Białostockiego i Prezes Honya Europe.

Tematem wystąpienia będzie: Jak networking pomógł mi w robieniu międzynarodowego biznesu?

Towarzystwa Biznesowe to kluby networkingowe skupiające przedsiębiorców, menedżerów i freelancerów wszelkich branż.

Mówi się, że ludzie sukcesu wstają wcześniej rano. Z tego właśnie powodu stworzyliśmy cotygodniowe spotkania dla przedsiębiorców z danego miasta, którzy podczas śniadania budują networking. Podczas śniadań biznesowych stworzyliśmy idealną przestrzeń do nawiązywania i pielęgnowania relacji biznesowych opartych na zaufaniu i rekomendacji.

Specjalnie dla nowych Członków oraz osób zainteresowanych organizujemy spotkania otwarte, na których Goście mają możliwość poznać działalność Towarzystw Biznesowych SA oraz sprawdzić w praktyce, jak wygląda prawdziwy networking.

Program spotkania:

7.00 - Rozmowy kuluarowe
7.15 - Przywitanie Gości i lektura duchowa
7.20 - Zaproszenie do bufetu
7.30 - Wystąpienie Roberta Tarantowicza
8.00 - Prezentacja zaproszonych firm
8.45 - Rozmowy kuluarowe

Gwarantujemy inspirujące spotkanie z wartościowymi przedsiębiorcami!

Przyjście na śniadanie nie jest związane z jakimikolwiek zobowiązaniami. Jedyną ponoszoną opłatą jest koszt samego śniadania (30 zł netto).
W spotkaniu Towarzystwa Biznesowego można wziąć udział 2 razy na zasadach gościa, dla regularnego uczestnictwa wymagany jest status członkowski.

Przyjdź koniecznie na nasze spotkanie:

Kiedy? Środa - godz. 7:00
Prosimy o przybycie kilka minut wcześniej
Gdzie? Cherubinowy Wędrowie, pl. Nankiera 17a, Wrocław

Po kupnie biletu lub w razie pytań, należy skontaktować się z Koordynatorem Regionalnym:

Marek Mysłek

mail: m.myslek@towarzystwobiznesowe.pl