Spotkanie Otwarte w Warszawie

Towarzystwo Biznesowe Warszawskie ma zaszczyt zaprosić

na Spotkanie Otwarte dla przedsiębiorców!

Gościem specjalnym spotkania będzie Marcin Konik-Korn, Prezes Towarzystwa Biznesowego Krakowskiego i Prezes SL Projekt.

Tematem jego wystąpienia będzie: Jak zarobić pierwszy milion dzięki Towarzystwom Biznesowym?

Towarzystwa Biznesowe to kluby networkingowe skupiające przedsiębiorców, menedżerów i freelancerów wszelkich branż.

Mówi się, że ludzie sukcesu wstają wcześniej rano. Z tego właśnie powodu stworzyliśmy cotygodniowe spotkania dla przedsiębiorców z danego miasta, którzy podczas śniadania budują networking. Podczas śniadań biznesowych stworzyliśmy idealną przestrzeń do nawiązywania i pielęgnowania relacji biznesowych opartych na zaufaniu i rekomendacji.

Specjalnie dla nowych Członków oraz osób zainteresowanych organizujemy spotkania otwarte, na których Goście mają możliwość poznać działalność Towarzystw Biznesowych SA oraz sprawdzić w praktyce, jak wygląda prawdziwy networking.

Program spotkania:

7.00 - Rozmowy kuluarowe
7.15 - Przywitanie Gości i lektura duchowa
7.20 - Zaproszenie do bufetu
7.30 - Wystąpienie Marcina Konik-Korna
8.00 - Prezentacja zaproszonych firm
8.45 - Rozmowy kuluarowe

Gwarantujemy inspirujące spotkanie z wartościowymi przedsiębiorcami.

Obecność na śniadanie nie jest związane z jakimikolwiek zobowiązaniami.
Jedyną ponoszoną opłatą jest koszt samego śniadania (30 zł netto).
W spotkaniu Towarzystwa Biznesowego można wziąć udział 2 razy na zasadach gościa,
dla regularnego uczestnictwa wymagany jest status członkowski.

Przyjdź koniecznie na nasze spotkanie:

- Kiedy: 9 czerwca (piątek) - godz. 7:00
- Gdzie: Restauracja Dekant, ul. Zajęcza 15, Warszawa

Po kupnie biletu lub w razie pytań - należy skontaktować się z Koordynatorem Regionalnym:
Łukasz Olszewski
l.olszewski@towarzystwobiznesowe.pl