Spotkanie Otwarte w Łodzi

Towarzystwo Biznesowe Łódzkie
zaprasza na Spotkanie Otwarte
dla przedsiębiorców z Łodzi i okolic.

Towarzystwa Biznesowe to kluby networkingowe skupiające przedsiębiorców,
menedżerów i freelancerów wszelkich branż.
Cotygodniowe spotkania pozwalają na zdobywanie kontaktów, wydawanie rekomendacji, szkolenia i promocję firm. Dbamy o zaufanie i dobór Członków Towarzystw.
Śniadania biznesowe to profesjonalnie przygotowana platforma wymiany kontaktów. Naszą misją jest stworzenie dobrej przestrzeni do wymiany kontaktów.

Mówi się, że ludzie sukcesu wstają wcześniej rano. Specjalnie dla nowych Członków oraz osób zainteresowanych organizujemy spotkania otwarte, na których Goście mają możliwość poznać działalność Towarzystw Biznesowych SA oraz sprawdzić w praktyce, jak wygląda prawdziwy networking.

Śniadania Towarzystw Biznesowych to doskonała okazja do wymiany zaufanych kontaktów w ramach sesji networkingowych
i podniesienia swoich kompetencji w ramach sesji szkoleniowej. Podczas śniadań biznesowych stworzyliśmy idealną przestrzeń do nawiązywania i pielęgnowania relacji biznesowych opartych na zaufaniu i rekomendacji. To spotkania dla przedsiębiorców, którzy w biznesie stawiają na profesjonalizm i trwałość wzajemnych kontaktów.

Program spotkania:

7.00 - Rozmowy kuluarowe
7.15 - Przywitanie Gości i lektura duchowa
7.20 - Zaproszenie do bufetu
7.30 - Wystąpienie prezesa zarządu grupy Atlas Henryka Siodmoka:
"Podatki w biznesie a dylematy etyczne przedsiębiorcy"

8.00 - Prezentacja zaproszonych firm
8.45 - Rozmowy kuluarowe

Obecność na spotkaniu nie jest związane z jakimikolwiek zobowiązaniami.
Jedyną ponoszoną opłatą jest koszt samego śniadania (30 zł netto).
W spotkaniu Towarzystwa Biznesowego można wziąć udział 2 razy na zasadach gościa,
dla regularnego uczestnictwa wymagany jest status członkowski.

Przyjdź koniecznie na nasze spotkanie!

- Kiedy: Środa 14 czerwca - godz. 7:00
Prosimy o przybycie kilka minut wcześniej
- Gdzie: Restauracja u Milscha, ul. Łąkowa 21, Łódź
- Cena: 30 zł netto dla gości za pyszne śniadanie