Rekrutacja - Business Development Manager

Kim jesteśmy?

Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem, który ceni sobie uczciwość, rzetelność i profesjonalizm. Za cel stawiamy sobie pomoc przedsiębiorcom z całej Polski w rozwijaniu swojego biznesu. Dzięki nam do skutku doszło wiele transakcji i kluczowych umów. Dzięki nam właściciele firm czują się pewnie, bo mogą liczyć na nasze wsparcie. Tworzymy niezwykłą wspólnotę, do której teraz Ty możesz dołączyć!

Kogo szukamy?

Szukamy osób z posiadających zapał do pracy, bardzo dobre umiejętności organizacyjne i głowę pełną pomysłów. Mile widziane będzie doświadczenie sprzedażowe, administracyjne lub w koordynowaniu projektów.

Zakres podstawowych obowiązków:

Analiza rynków zagranicznych w kontekście ekspansji TB
Pozyskiwanie wartościowych kontaktów we wskazanych krajach
Koordynowanie działań mających na celu uruchomienie grup networkingowych we
wskazanych państwach
Koordynowanie wydarzeń w kraju i zagranicą
Dbanie o komunikację anglojęzyczną poprzez social media, mailingi, strony www
należące do TB

Nasze oczekiwania:

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Umiejętności analityczne
Umiejętności prezentacji wniosków płynących z analiz
Umiejętność koordynowaniem kilku projektów w tym samym momencie
Umiejętności interpersonalne, służące nawiązywaniu znajomości
Elastyczność i mobilność

Brzmi interesująco?

Prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjnym, w którym napiszesz dlaczego właśnie Ty powinienieś dołączyć do naszego zespołu.

praca@towarzystwabiznesowe.pl

Prosimy o przesyłanie CV w tytule maila wpisując „BDM International”.

Informujemy, że rozpatrywane będą CV, które  zawierają klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”