polski english

Rekolekcje na Maxa w Rzymie

« Przejdź do listy aktualności

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie, które będziemy organizować wraz z Towarzystwami Biznesowymi. Już we wrześniu przedsiębiorcy z całego świata spotkają się w Rzymie, by wspólnie przeżywać rekolekcje w duchu nauk św. Maksymiliana Marii Kolbego. Zapewniamy, opiekę duchową, miłą atmosferę i przytulne miejsce zakwaterowania.

Możemy to oficjalnie ogłosić! Kardynał Raymond Leo Burke będzie z nami obecny podczas wrześniowych rekolekcji! To dla nas wielki zaszczyt.

 Nieprzypadkowo wybraliśmy Rzym jako miejsce rekolekcji dla przedsiębiorców. To właśnie w stolicy Włoch studiował, a następnie przyjął święcenia kapłańskie św. Maksymilian Maria Kolbe. Co więcej, to właśnie tu w jego głowie zrodził się pomysł stworzenia Rycerza Niepokalanej, który jest wydawany do dnia dzisiejszego. W ramach rekolekcji odwiedzimy najważniejsze miejsca związane z okresem młodości św. Maksymiliana oraz będziemy rozważać jego nauki podczas mszy świętej, drogi krzyżowej oraz różańca. Zapraszamy do pogłębiania swojej wiary poprzez uczestnictwo w naszym wydarzeniu.

 Spotkajmy się w Rzymie!

Jeśli jesteś zainteresowany/a, napisz do nas:

kontakt@startupnamaxa.pl