Otwarte Spotkanie Klubu Towarzystw Biznesowych [20 kwietnia]

Szanowni Państwo,

pragniemy serdecznie Państwa zaprosić na kwietniową kolację Klubu Towarzystw Biznesowych, czyli formuły networkingowej skierowanej do właścicieli i osób zarządzających z dużych firm i korporacji, którym bliskie są wartości chrześcijańskie.

Kiedy: 20 kwietnia (piątek), o godz. 19.00

Gdzie: Hotel Polonia Palace (Al. Jerozolimskie 45, Warszawa)

Kwietniowe spotkanie Klubu Towarzystw Biznesowych będzie z kilku powodów wyjątkowe.

Po pierwsze dlatego, że będzie to spotkanie otwarte. Oznacza to, że nawet jeśli mają już Państwo za sobą pierwszą wizytę na KTB, to mogą Państwo wziąć udział w kwietniowym spotkaniu po promocyjnej cenie 1000 zł netto.

Po drugie dlatego, że to Gościem specjalnym będzie sam Maciej Gnyszka. Przygotował temat, który na pewno Państwa zainteresuje:

"Polska dobroczynność – ile musimy nadrobić, by być jak nasi pradziadkowie?"

Zaproszenie na spotkanie - http://bit.ly/KTB_SpotkanieOtwarte

Aby ułatwić organizację naszego spotkania, uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia najpóźniej do 13 kwietnia.

Koszt udziału: 1000 zł netto

Obecność proszę potwierdzić u Dyrektora Krajowego Towarzystw Biznesowych:

Franciszek Niemyski
e-mail: f.niemyski@towarzystwabiznesowe.pl