Śniadania biznesowe

Mówi się, że ludzie sukcesu wstają wcześniej rano. Z tego właśnie powodu stworzyliśmy cotygodniowe spotkania dla przedsiębiorców z danego miasta, którzy podczas śniadania budują networking. Śniadania Towarzystw Biznesowych to doskonała okazja do wymiany zaufanych kontaktów w ramach sesji networkingowych i podniesienia swoich kompetencji w ramach sesji szkoleniowej. Podczas śniadań biznesowych stworzyliśmy idealną przestrzeń do nawiązywania i pielęgnowania relacji biznesowych opartych na zaufaniu i rekomendacji. To spotkania dla przedsiębiorców, którzy w biznesie stawiają na profesjonalizm i trwałość wzajemnych kontaktów.

Zapraszamy na spotkania Towarzystw Biznesowych!

Dla kogo są spotkania networkingowe?

Dobry biznes potrzebuje wzajemnego poznania się kontrahentów i zaufania między nimi. Na spotkaniach Towarzystw Biznesowych stworzyliśmy idealną przestrzeń do nawiązywania i pielęgnowania relacji biznesowych opartych na zaufaniu i rekomendacji. Nie odnajdą się tu sprzedawcy, chcący na siłę sprzedać wszystkim swój produkt w 5 minut. To spotkania dla przedsiębiorców, którzy w biznesie stawiają na profesjonalizm i trwałość wzajemnych kontaktów.

Kiedy i gdzie odbywają się spotkania?

Towarzystwa Biznesowe funkcjonują w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Lublinie, Białymstoku, Rzeszowie, Poznaniu, Trójmieście, Siedlcach i Katowicach. Aby sprawdzić daty i godziny spotkań, zapraszamy do zakładek poszczególnych towarzystw.

Jak wziąć udział w spotkaniu?

Na spotkanie można przyjść po wcześniejszym kontakcie z Koordynatorem Regionalnym. Szczegółowe dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt i w zakładkach poszczególnych towarzystw.

Jaki jest przebieg spotkania?

Spotkania rozpoczynają się o godz. 7:00 i kończą o 9:00.

Każde spotkanie Towarzystwa ma tę samą agendę:

- lektura duchowa
- dwie sesje networkingowe – wymiana rekomendacji
- sesja szkoleniowa / autoprezentacja firmy członkowskiej / wystąpienie zaproszonego Gościa

Informacje dodatkowe:

Sesje szkoleniowe prowadzą zarówno zaproszeni eksperci, jak i Członkowie Towarzystw Biznesowych.

Opłata za śniadanie dla Gości wynosi 30 zł.

W przypadku zgłoszenia na śniadanie i nieobecności w dniu spotkania zainteresowany uiszcza opłatę za wykupione śniadanie i miejsce.