Klub Towarzystw Biznesowych

29 listopada 2016 r. Towarzystwa Biznesowe SA powołały do życia Klub Towarzystw Biznesowych – klub członkowski dla konserwatywnych przedsiębiorców, właścicieli średnich i dużych firm. Wykwintna kolacja inaugurująca odbyła się w Hotelu Polonia Palace w Warszawie i zgromadziła dwadzieścia osób reprezentujących piętnaście dużych spółek – ich średnia wartość to miliard złotych.

Ideą Klubu Towarzystw Biznesowych jest tworzenie luksusowej przestrzeni wymiany doświadczeń biznesowych, a także integrowanie ludzi sukcesu, którym bliskie są wartości chrześcijańskie. Członkostwo umożliwia korzystanie z bogatej oferty szkoleń i prelekcji organizowanych podczas ekskluzywnych eventów. Towarzystwa Biznesowe powstały jako platforma networkingowa dla przedsiębiorców o konserwatywnych poglądach – Klub Towarzystw Biznesowych będzie taką platformą dla najsilniejszych firm, z mocno ugruntowaną pozycją.

Najbliższe spotkanie Klubu

25 lipca odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Towarzystw Biznesowych.

Miejscem uroczystej kolacji będzie Hotel Polonia Palace w Warszawie.

Gościem specjalnym będzie Andrzej Świrski, specjalista do spraw kontrinwigilacji i informatyki śledczej.

Zaproszenie do pobrania

Franciszek Niemyski