polski english

Koordynatorzy Regionalni

Polska Wschodnia - Siedlce, Lublin, Białystok

Michał Osiej

m.osiej@towarzystwobiznesowe.pl

+48 535 050 590

Polska Północna - Trójmiasto, Toruń, Bydgoszcz

Marceli Matecki

m.matecki@towarzystwobiznesowe.pl

+48 731 101 874

Polska Zachodnia - Poznań

Przemysław Przyjazny

p.przyjazny@towarzystwobiznesowe.pl

+48 731 101 875

Polska południowo-wschodnia - Kraków, Rzeszów

Bartłomiej Mardeusz

b.mardeusz@towarzystwobiznesowe.pl

+48 731 101 727

Polska południowo-zachodnia - Wrocław, Katowice

Marek Mysłek

m.myslek@towarzystwobiznesowe.pl

+48 570 763 816

Polska centralna - Łódź

Michał Owczarski

m.owczarski@towarzystwobiznesowe.pl

+48 795 649 672

Warszawa - grupa wtorkowa

Agnieszka Lewalska

a.lewalska@towarzystwobiznesowe.pl

+48 731 110 137

Warszawa - grupa czwartkowa

Konrad Dąbrowski

k.dabrowski@towarzystwobiznesowe.pl

+48 570 484 062

Warszawa - grupa piątkowa

Łukasz Olszewski

l.olszewski@towarzystwobiznesowe.pl

+48 570 484 060