polski english

Kontakt

Prezesi Towarzystw Biznesowych:

Robert Tarantowicz

Towarzystwo Biznesowe Białostockie

Robert Tarantowicz

r.tarantowicz@towarzystwobiznesowe.pl 

+ 48 692 034 068

Marcin Konik-Korn

Towarzystwo Biznesowe Krakowskie

Marcin Konik-Korn

m.konikkorn@towarzystwobiznesowe.pl       

+48 697 796 180

Maciej Janowicz

Towarzystwo Biznesowe Lubelskie

Andrzej Demczuk

a.demczuk@towarzystwobiznesowe.pl

+48 600 946 632

Łukasz Stajuda

Towarzystwo Biznesowe Łódzkie

Paweł Szymankiewicz

p.szymankiewicz@towarzystwobiznesowe.pl

+48 514 013 816

Towarzystwo Biznesowe Poznańskie (Grupa środowa)

Marta Kaszyńska

m.kaszynska@towarzystwobiznesowe.pl

+48 606 946 736

Maciej Firsowicz

Towarzystwo Biznesowe Poznańskie (Grupa czwartkowa)

Maciej Firsowicz

m.firsowicz@towarzystwobiznesowe.pl     

+48 501 295 756

Mateusz Czapla

Towarzystwo Biznesowe Radomskie

Franciszek Niemyski

f.niemyski@towarzystwobiznesowe.pl

+48 535 050 599

Bartłomiej Sarna

Towarzystwo Biznesowe Rzeszowskie

Paweł Baszak

p.baszak@towarzystwobiznesowe.pl    

+48 505 016 267

Michał Osiej

Towarzystwo Biznesowe Siedleckie

Michał Osiej

m.osiej@towarzystwobiznesowe.pl

+48 535 050 590

Agnieszka Szwed

Towarzystwo Biznesowe Śląskie

Agnieszka Szwed

a.szwed@towarzystwobiznesowe.pl

+48 500 483 042

Agnieszka Kminikowska

Towarzystwo Biznesowe Trójmiejskie

Piotr Wątor

p.wator@towarzystwobiznesowe.pl

+48 600 394 993

Franciszek Niemyski

Towarzystwo Biznesowe Warszawskie

Franciszek Niemyski

f.niemyski@towarzystwobiznesowe.pl

+ 48 535 050 599

Jakub Tarasiuk

Towarzystwo Biznesowe Wrocławskie

Krzysztof Sietczyński

k.sietczynski@towarzystwobiznesowe.pl

+48 507 490 643

Koordynatorzy Regionalni:

Michał Osiej

Polska wschodnia - Siedlce, Lublin, Białystok

m.osiej@towarzystwabiznesowe.pl

+48 535 050 590

Szczepan Babiuch

Polska północna - Trójmiasto, Toruń

s.babiuch@towarzystwobiznesowe.pl

+48 731 101 874

Rafał Rosecki

Polska zachodnia - Poznań

r.rosecki@towarzystwabiznesowe.pl

+48 731 101 875

Bartłomiej Mardeusz

Polska południowo-wschodnia - Kraków, Rzeszów

b.mardeusz@towarzystwabiznesowe.pl

+48 731 101 727

Marek Mysłek

Polska południowo-zachodnia - Wrocław, Katowice

m.myslek@towarzystwobiznesowe.pl

+48 570 763 816

Agnieszka Lewalska

Warszawa

a.lewalska@towarzystwobiznesowe.pl

+48 731 110 137

Sławomir Głogowski

Łódź

s.glogowski@towarzystwabiznesowe.pl

+48 570 763 806

Biuro Towarzystw Biznesowych:

Kamila Mazurowska

Kierownik ds. rozwoju organizacji

k.mazurowska@towarzystwobiznesowe.pl

+48 570 484 050

Łukasz Kopeć

Social Media Manager

l.kopec@towarzystwobiznesowe.pl

+48 570 484 051

Dane do faktur / dane adresowe

Towarzystwa Biznesowe S.A.
al. Niepodległości 245/17
02-009 Warszawa

Nr konta: 93 2490 0005 0000 4520 1438 8101

NIP: 7010574195
REGON: 364348959
KRS: 0000612370