Jak się do nas przyłączyć?

Członkowie Towarzystw podkreślają, że cotygodniowe spotkania networkingowe były punktem zwrotnym w ich działalności. O korzyściach płynących z członkostwa w nich najlepiej świadczą liczby - statystkyki od początku istnienia Towarzystw pokazują, że po roku ponad 80% Członków przedłuża swój abonament, a z każdym kolejnym rokiem liczba ta jest wyższa.

Kto może zostać Członkiem Towarzystwa?

Towarzystwa Biznesowe to miejsce dla tych, którzy w biznesie i życiu zawodowym kierują się twardymi zasadami: uczciwością, terminowością i transparentnością. Działamy profesjonalnie i tego samego wymagamy od innych.

Co zrobić, by dołączyć do Towarzystw Biznesowych?

Członkostwo w konkretnym Towarzystwie możliwe jest po pozytywnym przejściu rekrutacji (spotkaniu z przedstawicielem Zarządu lokalnego Towarzystwa Biznesowego)  weryfikacji danych wpisanych w ankiecie rekrutacyjnej oraz po opłaceniu rocznego abonamentu.

Decyzję o członkostwie w Towarzystwie można podjąć w dowolnej chwili. Jednak w każdej grupie networkingowej może być tylko jeden przedstawiciel danej branży – zbyt długi czas namysłu może otworzyć drogę do członkostwa w grupie przedstawicielowi konkurencyjnej firmy.

Zapraszamy do kontaktu z Koordynatorami Regionalnymi lub Prezesami lokalnych Towarzystw, aby przyłączyć się do nas lub wziąć udział w spotkaniu otwartym.

P.S. Każdy może dwukrotnie uczestniczyć w naszych spotkaniach otwartych, bez zobowiązania do przyłączenia się do Towarzystwa Biznesowego. Koszt śniadania dla naszych Gości to 30 zł netto.

Masz pytania? Czekamy na wiadomość od Ciebie!

kontakt@towarzystwabiznesowe.pl