Charyzmatyczny przywództwa - zarządzanie soba w czasie

Wieczory Towarzystw Biznesowych

to nowa, nabierająca rozpędu inicjatywa Towarzystw Biznesowych SA, będąca alternatywą dla śniadań biznesowych.

Wyróżnia je mniej zobowiązująca, comiesięczna formuła, a także pora dnia, która nie wymaga porannej pobudki.

Dodatkowo część szkoleniowa jest dużo bardziej rozbudowana.

Główny cel spotkań pozostaje jednak zbliżony i jest nim szeroko pojęty networking.

Gość specjalny:

Artur Krysik - przedsiębiorca, doradca biznesowy, coach i mentor biznesu oraz pasjonat przywództwa.

Tematem Wieczoru będzie:

Charyzmatyczny przywódca - Zarządzanie sobą w czasie

O prelegencie:

Certyfikowany coach w podejściu Multi-Level Coaching – metodologii zgodnej ze standardami International Coach Federation (ICF) i akredytowanej przez Izbę Coachingu. Absolwent Studium Coachingu MLC w Warszawie pod kierunkiem dr hab. Mirosławy Huflejt – Łukasik i Benedykta Peczko oraz Studium Doskonalenia Kompetencji Przywódczych prowadzone przez The John Maxwell Team.

Od 14 lat pomaga przedsiębiorcom tworzyć i rozwijać firmy, a także usprawniać ich organizację. Posiada również praktyczne doświadczenie biznesowe i menadżerskie. Stworzył od podstaw własną firmę doradczą, zarządza zespołem współpracowników, doradców i trenerów. Był także menadżerem w firmie z branży medycznej.

Jest twórcą programu coachingowego "Charyzmatyczny Przywódca", którego sesje osobiście prowadzi.

Członek: Stowarzyszenia Interim Managerów, Towarzystwa Biznesowego, Klubu Coacha MLC oraz Harward Business Review Polska Club.

O szkoleniu

Uzyskaj dostęp do praktycznych informacji, które pomogą Ci sprawić, że będziesz optymalnie wykorzystywał każdy dzień.

Czy często myślisz, że potrzebujesz więcej czasu? Może wtedy mógłbyś go poświęcić swoim bliskim, rodzinie, może sobie, albo w końcu byś się ze wszystkim wyrobił w pracy? Niestety więcej go nie dostaniesz! Nikt go nie dostanie więcej! Doba składa się z 1440 minut i niezależnie od tego, co będziesz robił, twój dzień nie będzie dłuższy. Zatem jeżeli nie jest możliwe wydłużenie doby, warto zmienić podejście do korzystania z czasu.

- Jak to zrobić?

- Jak efektywnie wykorzystywać dzień, który masz do dyspozycji?

- Jakie są sposoby okiełznania czasu?

O tym dowiesz się na spotkaniu szkoleniowym "1440 minut z życia przedsiębiorcy. Czyli jak optymalnie wykorzystać dzień będąc przedsiębiorcą?"

Kogo zapraszamy

Wieczory dedykowane są przedsiębiorcom, menadżerom, przedstawicielom wolnych

zawodów - zarówno naszym Członkom, sympatykom, jak i zupełnie nowym osobom,

które dopiero zamierzają rozpocząć swoją przygodę z biznesem. Podczas spotkań nie

obowiązuje wyłączność branżowa.

Przebieg spotkania:

1. Kuluary

2. Sesja szkoleniowa z najlepszymi trenerami i ekspertami biznesu -

prezentacja unikatowej wiedzy, która umożliwia wzrost kompetencji i poprawę

jakości pracy!

3. Sesja networkingowa - autoprezentacje, nawiązywanie nowych kontaktów

biznesowych, wymiana rekomendacji

4. Kuluary

Forma spotkania

Bankiet

Dress code

Biznesowy swobodny (business casual)

Czas i miejsce

Termin kolejnego Wieczoru to 18 października 2017 r., godz. 18:00.

Restauracja Batida ul. Marszałkowska 53 (Plac Konstytucji na rogu z Koszykową obok Burger King)

Cena:

100 zł netto - Bilet dla osób posiadających abonament wieczorowy lub śniadaniowy

100 zł netto - Promocyjny bilet na pierwsze wejście na Wieczór Towarzystwa Biznesowego Warszawskiego

169 zł netto - Bilet dla osób bez abonamentu członkowskiego

W celu uzyskania informacji o możliwości uzyskania Członkostwa Towarzystw Biznesowych (Grupa Wieczorowa)

należy skontaktować się z przedstawicielem Towarzystw Biznesowych.

Kontakt:

Agnieszka Lewalska