Budowanie trwałych relacji z klientami w biznesie – spotkanie otwarte [11 maja]

Towarzystwo Biznesowe Warszawskie serdecznie zaprasza na Spotkanie otwarte dla przedsiębiorców!

Gość specjalny:

Adam Górecki - Aspen Consulting

przedstawi temat:

"Budowanie trwałych relacji z klientami w biznesie"

Adam Górecki jest absolwentem studiów MBA oraz magisterskich w Wyższej Szkole Zarządzania w Warszawie (Polish Open University) oraz Oxford Brookes University. Jego zainteresowania koncentrują się na możliwościach kształtowania skuteczności w życiu zawodowym i prywatnym, a także na zależnościach występujących między jakością pracy i relacji międzyludzkich a efektywnością ekonomiczną organizacji. (więcej informacji)

Adam Górecki w akcji. "Rola i kompetencje liderów" - wystąpienie o przywództwie, zarządzaniu zespołami, budowaniu nieformalnego autorytetu szefa - lidera. Prezentacja miała miejsce podczas międzynarodowej konferencji organizowanej przez World Institute For Action Learning - WIAL i Certes Szkolenia.

Kiedy:
11 maja (piątek), godz. 7:00
Gdzie:
Restauracja DEKANT (ul. Zajęcza 15, Warszawa)

UWAGA: liczba miejsc ograniczona!

Towarzystwa Biznesowe to kluby networkingowe skupiające przedsiębiorców, menedżerów i freelancerów wszelkich branż. Cotygodniowe spotkania pozwalają na zdobywanie kontaktów, wydawanie rekomendacji, szkolenia i promocję firm. Dbamy o wzajemne zaufanie, a Członkowie Towarzystwa to solidni przedsiębiorcy.

Jeżeli:

- posiadasz firmę,
- zarządzasz,
- produkujesz,
- sprzedajesz,
- szukasz zleceń jako freelancer,
- poszukujesz nowych kontraktów,

biznesowe śniadania Towarzystwa Biznesowego Warszawskiego są właśnie dla Ciebie.

Gwarantujemy inspirujące spotkania z wartościowymi przedsiębiorcami.

Każde spotkanie otwarte Towarzystwa przebiega wg stałej agendy, w skład której wchodzą następujące elementy:

Oficjalne rozpoczęcie 7:00
I sesja networkingowa
Krótka lektura duchowa
Prelekcja Gościa specjalnego
II sesja networkingowa: minutowe autoprezentacje każdej osoby
Kuluary
Zakończenie 10:00

Jesteśmy grupą przedsiębiorców z wartościami,
którzy razem tworzą sprawnie działającą machinę z misją "rozwijać i pomagać".

Chcesz do nas dołączyć ?

Skontaktuj się z Regionalnym Dyrektorem Sprzedaży i Rozwoju:

Agnieszka Lewalska
a.lewalska@towarzystwobiznesowe.pl